SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Dragodan-banesat e Tregtise
Çmimi :
€153,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:20
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
134546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dragodan, tek Tregtia. Posedon 108m2- sallon,kuzhine, 3 dhoma gjumi,2 banjo dhe 2 ballkona, kati i pare.
Banesa posedon edhe garazhe.


cmimi 153.000euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »