SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Ulpiane.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:34
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 60m2 me qira ne Ulpiane.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte e pa mobiluar vetem kuzhina eshte per momentin.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »