SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 65 m2 Neto perball Ambullantes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134548
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 65 m2 Neto perball Ambullantes

Banesa saktesisht ndodhet ne rrugen Hyzri Talla perball Ambullantes, pamja e saje eshte nga Rruga B (Lindje)

Kati Perdhes dhe me mundesi qasje ne Oborr, munde te shfrytezohet si per Banim ashtu edhe per Lokal ose ndonje Ordinance.

Banesa posedon Dy dhoma gjumi, Sallon me kuzhine, Dy banjo dhe nje Teras.

Cmimi: Sipas marrveshjes

Tel: 045 410 363
Viber: +386 49 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »