SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekti me Qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Dhjetor '16
Madhësia :
3500 m²
ID e produktit :
134549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet objekti afarist me qera gjindet ne magjistralen Prishtin -Ferizaj te Emerald Hotel .
Objekti ka 3 kate ka 1050m2 si dhe per administrat 350m2 gjithsej 3500m2
Informata rreth publikuesit
Shukri
Prishtinë
37744528528
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »