SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 100m2 ne Qender afer sheshit Nene Tereza
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134550
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 100m2 ne Qender afer sheshit "Nene Tereza" , banesa eshte ne katin e dyte, ka kete renditje: dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe dy ballkone.
Gjithashtu posedon edhe bodrumin me siperfaqe prej 20m2.
Cmimi eshte 140.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »