SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli 5 Ari me Leje Ndertimi afer Gorenjes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
134565
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 5 Ari trualli me Leje Ndertimi. Gjindet ne nje loakcion shume shume pershtatshem per jetese dhe me infrastrukture te plote. Eshte e gatshme per ndertim dhe posedojme tere dokumentacionin.Trualli eshte afer objektit te Gorenjes apo me saktesisht pak nder restoran Roni.Trualli eshte ne emrin tim dhe shitet nga une vet.Per me shume informata na kontaktoni.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
045/558/499
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »