SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa moderne me qira ne Qender, afer hotelit "Swiss Diamond"
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa moderne me qira ne Qender, afer hotelit "Swiss Diamond", banesa eshte ne katin e katert, me siperfaqe prej 75m2, ka dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon.
Cmimi eshte 400 euro i negociueshem.
Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »