SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet kati i shtepise 120m2 me qira ne Dragodan/Arberi
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134573
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet kati i shtepise 120m2 me qira ne Dragodan/Arberi.
Banesa eshte ne katin e pare, ka dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo dhe ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »