SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 62m2 ne Aktash rr. Agim Ramadani
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 62m2 ne Aktash rr. "Agim Ramadani".
Banesa eshte ne katin e shtate, ka dhome dite, kuzhine e veçante, nje dhome e gjumit, banjo dhe ballkon.
Çmimi eshte 70000euro.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »