SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 tek Famis - Bregu Diellit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134581
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë komplet e mobiluar dhe pa banuar më parë në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë tek Famis

80m2│2 Dhoma gjumi│1 Banjo│Ballkon│Mobiluar
▁▁
Banesa gjindet në katin e parë të një objekti të ri me ashensor afër banesave të bardha, shkollës fillore "Iliria" dhe stacionit të autobusit urban.

Kjo banesë përbëhet nga dy dhoma gjumi,një dhomë ndenje me kuzhinë me të gjitha pajisjet e nevojshme, një banjo, koridor dhe ballkon.

Punimet e brendshme janë të cilësisë së lartë me dysheme të kombinuar pllaka/parket, sistem të ngrohjes qendrore, dritare të mëdha me xham të dyfishtë duke lejuar kështu prezencën e dritës natyrale gjatë gjithë kohës.

Çmimi: 300€/muaj

Për më shumë informata:

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #patundshmeri #qira #banese #mobiluar
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »