SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super punime shitet apartament 2+1 ne Tirane Cmimi OFERTE 65,000 Euro
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
93 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134584
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 2 dhoma gjumi , Soxhorno , 2 Tualete ajrosje natyrale ,
Shperndarja e dhomave ne menyre te organizuar me nje siperfaqe prej 93 m² dhe cmimi 68000 Euro

CMIM OFERTE VETEM PER PAK DITE 65.000 EURO

Punime Cilesore me te gjithe standartet kapot, sistem multi split, duarlumin dopio xham ,ashensot ,parkim etj

Ndertuar me cilesi te larte ndertimi .
Adresa : Rr.5 Maj 100 m nga Concord Center
Per me shume informacion
Mob. 069 4040923
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »