SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë moderne - Kawa
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
134585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë 1+1 shumë moderne në Rrugën B tek KAWA Group

60m²│1 Dhomë gjumi│1 Banjo│Kati 4│Mobiluar
▁▁▁
Banesa gjendet në katin 4-të të njërit prej objekteve të Kawa Group në rrugën B në lagjen Mati 1.

Ka sipërfaqe prej 60m² dhe përbëhet nga 1 Qendrim ditor me Kuzhinë, 1 Dhome gjumi, 1 Koridor, 1 Ballkon dhe 1 Banjo.

Banesa ofrohet e mobiluar dhe atë në menyrë shumë moderne. Objekti karakterizohet me veçori te ndryshme siç janë: fasada me tulla, dritare cilësore, rolete alumini të jashtme, objekt me gjithsej 5 kate, 2 ashensorë.

Banesa gjendet në një zonë shumë të mirë banimi, të qetë dhe afër të gjitha komoditeteve.

Çmimi: 350 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #qira #banese #mobiluar #kawa #prishtina #rent #apartment
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »