SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA)Leshoj me qera banesen ne lagjen Arberia
Çmimi :
€260.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:56
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
134596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni i Patundshmerive "JONI" leshon me qera banesen ne lagjen Arberija te Ministrija e Shendetsis
Banesa eshte ne katin e 3-te dhe e gatshme per Banim
Ka sallon, kuzhine, banjo,2 dhoma gjjumi, WC dhe terrase

Na kontaktoni :
+377 45 685 000
+386 49 537 532
Informata rreth publikuesit
Enis
Prishtinë
045-685-000
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »