SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banes Fush Kosovë 86 m2 kati 4 lire e mire
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
134600
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banes ne Fush Kosove kati 4 posedon liftin Banesa gjindet ne rrug kryesore perball banesave te Apollonis . Posedon pamje shum te mire ka rruga posedon ndriqim ku e percjellin rezet e djellit siperfaqe 86 m2 posedon sallon me kuzhin ballkon 2 dhoma gjumi shpajz banjo Banesa esht komplet e perfunduar dhe e banushme ... ku mund meniher ta mobiloni dhe te filloni me banu
Qmimi : 450 euro m2
Tel ose viber 049 233 531 ose 049 113 659
Mund ta vizitoni prej ores 9 deri ora 17: 00 Ju mirepresimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
049 233 531
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »