SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Dardani, afër postës.
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Patjetër që ka rëndësi vendi ku jetojmë!

Kërkoni ju të jeni sa më afër punës, çerdheve, spitaleve, shkollave, fakulteteve...?

Në ofertat e Zyrës Pirro mund të gjeni atë që po kërkoni, më të mirën për ty dhe familjen tuaj!

Shitet Banesa në Dardani, afër postës.

Posedon:

• 60m2,
• Kati 8,
• Dhomë gjumi,
• Sallonë,
• Kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Ballkon,

E renovuar dhe mobiluar,

Çmimi 57.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »