SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Arberi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
134633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Arberi (Dragodan) afer Meridian expressit Kati i 1
-Dhome dite+Kuzhin
-Dhome te fjetjes
-Ballkon
-Banjo
-Koridor

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »