SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne L.Spitalit | M1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:55
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134637
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në lagjen e Spitalit, Mati 1, perball Super Vives, Rr. "Muharrem Fejza", kati i VI-të, 84m2.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,
koridor, banjo + wc dhe ballkon. Banesa është ndertim i ri dhe mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne
Çmimi: 400€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »