SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN ME 4 ARI TROLL NE QENDER VITOMERICES SHTEPIA MUND TE SHENDRROHET NE BIZNES nodhet ne rrugen PEJ-ISTOG
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134640
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET SHTEPIN NE QENDER VITOMERICES SHTEPIJA NODHET NE RRUGEN KRYSORE PEJ-ISTOG
Shtepija posedon 4 ari troll
Shtepija posedon dhe dyqane
Shtepija mund te shendrrohet dhe ne objekt afarist biznisor
Shtepija ka fetyr ne rrug krysore pej istog mbi 30m
Shtepija esht 3 kat 2 kate banim kati par dyqane dhe garazhd
Shtepija ka ket renditje
Kati par
GARAZHD
DYQAN {LOKAL}
Kati tyte
Dhom gjumi 2
Sallon kuzhin
Koridor
Banjo
teras
Kati tret
Dhom gjumi 2
Sallon kuzhin
Koridor
Banjo
teras Madhe
-Andaj ju qe deshironi nje shtepi te bukur me oborr Bashqe ne qeder vitomerices mos hezitoni
-Ju qe deshironi te keni dhe shtepi dhe objekt afarist ja mundesija
-Ju qe deshroni te keni nje shtepi me kushte te menjehershme per banim ja mundesija
Shtepija ka plan urbanistik
Shtepija posedon uj , rrym , tel xif, kabllovik, intrnet ,
Shtepija posedon 4 ari troll
Shtpija ka dukumentacjon te kompletuar 1/1
Pronari Shqipetar perkthimi te noteri i menjehershem
Qmimi per shtepi esht 140mij euro .
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »