SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa 59m2. Kati 7.
Çmimi :
€630.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon sallon dhe kuzhine.
Dhomen e gjumit.
Banjo.
Ballkon.
Pamjen perendim.
E gatsheme ne shtator 2017.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »