SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat ne Gjilan (Kodi: 360/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesat te ish Katastri, te ambullanta. Banesat jane te reja dhe i plotesojne te gjitha kushtet elementare.
Banesa e pare me 96m1 eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: Sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo, ballkon.
Banesa e dyte me 62m2 eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: Sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo, ballkon.
Banesa e trete me 72m2 eshte ne katin e peste dhe ka kete renditje: Sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo dhe nje ballkon.
Keto banesa mund te blihen edhe me kredi, sipas deshires suaj sepse kane flete poseduese.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »