SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi: 361/16)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
420 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Lagjen Dardania2 te Gjilanit. Shtepia se bashku me toke ka gjithsej 4 ari e 20m2 ndersa vetem shtepia ka 270m2 siperfaqe. Shtepia eshte 4 kateshe.
Shtepia ka kete renditje: Dy katet e para jane lokale
Kati i trete ka: Sallon, kuzhine, 5 dhoma gjumi, 3 banjo dhe 2 ballkona. 80% eshte e perfunduar.
Kati i kater ka: Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe 4 ballkona. Ky kat eshte i banueshem.
Pronari 30% te shumes totale pranon si kompensim toke ose ferme.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »