SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten trojet afer Zone Club ne Zonen Industriale (afer Ambasades Amerikes)
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
ID e produktit :
134654
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 troje ne lagjen Perroi i Njelmet afer Zone Club.
Madhesia e trojeve: 4.5 ARI, 4 ARI dhe 3.22 ARI.
Shiten se bashku ose te ndara, sipas kerkeses se bleresit.
Informata rreth publikuesit
Nol
Prishtinë
045 448 404
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »