SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 6 ari ne Sofali ose ndrrohen me banes
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Tetor '17
Madhësia :
666 m²
ID e produktit :
134655
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 666m2 ne Sofali per mbi bazent te germis ose mund te ndrrohen me banes.

Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Informata rreth publikuesit
geofix
Prishtinë
045 663 660
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »