SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 140m2 me qera te Qafa.
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134657
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 140m2 me qera te Qafa.
Banesa gjendet në lagjen Qafa, në objektin ku gjendet qendra tregtare MINIMAX, është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
3. Dhoma gjumi
2. Banjo
1. WC
1. Depo (shpajz)
1. Ballkon
1. Garazhë (+100Euro ekstra paguhet)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 045/615-337
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »