SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QERA. Banesë 122m2 me qera në Dragodan-Arbëri.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 122m2 me qera në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëri, në kompleksin e ndërtuar nga kompnia Butrinti, (afër Hekurudheës dhe Fivestar Fitness) është tërësisht e mobiluar dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me kuzhinë
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz (depo)
1. Ballkon
1. Koridor

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »