SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali me siperfaqe 110m2 ne lagjen Kalabria
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
134666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali ne lagjen Kalabria(Emshir).Lokali gjendet mbrapa fakultetit UBT(Universiteti i Biznesit dhe Teknologjise dhe ka siperfaqe 110m2,lokali po ashtu ka praking privat dhe garazhe dhe gjendet ne qender te kompleksit banesor
Informata rreth publikuesit
diar
Prishtinë
044186301
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »