SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes ne qira 045 389 065
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
134667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banes me qira e mobiluar 64 m2.
Banesa gjindet afer shkolles M Grameno dhe posedon sallon me kuzhin,nje dhom,shpajz,banjo,ballkon.
Eshte ndertim i ri ,banesat e cima construction,kati 5.
Qmimi sipas marveshjes.
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
luli
Prishtinë
045389065
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »