SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne fush kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
134680
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj garsonjeren me qera afer shkolles Mihal Grameno ne Fushe Kosove. Eshte e.mobiluar kati i V. Cmimi si pas marveshjes. Mob dhe vib 045366017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
SUIR
Prishtinë
049 850249
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »