SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË QENDËR TË PODUJEVËS
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
134685
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në qendër të Podujevës në Rr."Zahir Pajaziti" P 5/2, përballë "kafetëris Sabit Hoti".
Banesa është ne katin e -V- (5) dhe posedon, (1)një dhomë kuzhin, (1)një sallon, (1)balkon me pamje nga lumi Llap ka (1) një shpajzë, (1)koridor dhe (1)banjo.
Sipërfaqja e banesës është e shfrytëzueshme 52 m2 Neto
Çmimi i diskutueshëm për ma shumë mund të na kontaktoni në numrin +37744 200 221
Informata rreth publikuesit
Armend
Besianë
044200221
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »