SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
134689
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Mati 1 banesat e Tregtis
Banesa eshte ne katin e pare , uje dhe rryme 24h
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
049353154
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »