SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Postes Kryesore
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:25
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani afer Postes Kryesore.
Banesa eshte ne katin e pare, ka tri dhoma, banjo dhe ballkon, eshte e pa mobilume vetem kuzhina eshte prej mobileve.
Banesa eshte e pershtatshme per zyre ordinance etj.
Çmimi i qirase eshte 300euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »