SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Penthouse me Qira ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shkurt
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Penthouse me Qira ne Lagjen e Spitalit

Penthouse eshte ne objektin 3B Projekt, posedon 200M2 se bashku me Teras.

Penthous ka kete organizim:
Qendrimin ditore se bashku me kuzhine kane qasje ne Terasen e madhe, dhoma e prinderve se bashku me banjo, dy dhoma te femijeve, Banjo e madhe.

Uje 24h
Qasja ne objekt me Kartela
Garzha dhe parking rrugore te mjaftushem

Penthous gjendet ne katin e tete te kesaj ndertese dhe ka pamje shume te mire nga rruga dhe Parku.

Ofrohet Pa mobile

Cmimi: Sipas marrveshjes
Tel: 045 410 363
Viber: +38649 60 62 60

Ju mirepresim!
Informata rreth publikuesit
Veton
Mitrovicë
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »