SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia luksoze ne lagjen “Marigona Residence”
Çmimi :
€265,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
210 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia luksoze ne lagjen “Marigona Residence”, me siperfaqe prej 210m2 si dhe 3.5 ari oborr.

Shtepia ka kete renditje: dhome dite, kuzhine, 3 dhoma te gjumit, tri banjo, tri ballkone, garazhe si dhe pishine ne oborr.

Cmimi eshte 265.000 euro.

Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 / 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »