SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet pent-house 140m2 dhe terasa 160m2 me qira ne Mati 1
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
134725
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet pent-house 140m2 dhe terasa 160m2 me qira ne Mati 1.
Banesa eshte Penthouse, ka dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, wc, dhe terase 160m2.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »