SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
15 Janar
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Lagjen Mati 1
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dhome dite me kuzhine, dy dhome te gjumit, banjo, wc, ballkon dhe garazhe.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qiease eshte 450euro te perfshire garazhen.
Na kontaktoni ne numrin: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »