SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa te KAWA GROUP. Kati 1. E gatshme.
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
134730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon 2 dhoma gjumi.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen.
Pamjen ne lindje.
Marrveshja te noteri.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »