SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 40m2 në Prishtinë në Qender, Rr. Tringe Smajli, pe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '16
ID e produktit :
134732
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 40m2 në Prishtinë në Qender, Rr. Tringe Smajli, perball Hotelit Swissn Diamond ( banesa me tulla te Kuqe ), kati i V-të ndertim i vjeter. E renovuar komplet. Posedon Bodrum, shpajz e Parking te mjaftueshen para Objektit.

Mund te shfrytzohete edhe per Afarizem ( zyre pune ).



Dokumentaconi: ka fletë poseduse, kontrata behet te noteri dhe perkthehet ne emer te blersit te mundshem direkt.

Banesa posedon :

1. dhomë dite ,

1 kuzhin me trepezari

1. koridor,

1 banjo dhe

1 ballkona.

Ngrohje qendrore nga termokosi, te shfrutezuara me mbi 40m2.

Çmimi: 60,000€

Nr.Kont. 044/ 169-210
Informata rreth publikuesit
Shemsie
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »