SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte dy javore ne Agjensionin Jeti shpk.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:13
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
134743
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka bere nje oferte prej 1 tetorit deri me 15 tetor me zbritje prej 5% deri me 15% ne lokale, troje, banesa, shtepi. Mos hezitoni te na shkruani sepse do te quditeni nga ofertat dhe qmimet qe ofron agjensioni jone. Ju mirepresim.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 viber
+37745965858 viber

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirpresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »