SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa luksoze me qira
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
155 m²
Ekstra :
Kondicioner, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
134781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa luksoze me qera, 105 m2 me terasë me madhësi 50m2 (së bashku = 155 m2) në Lagjën Arbëria (Dragodan) afër Ambasadës së re Amerikane.
Banesa posedon:
1 sallon (dhomë ndeje) me planifikim modern dhe dritare te mëdha me pamje unike
1 kuzhinë te hapur
1 dhomë gjumi me hapësirë të jashtëzakonshme te gardërobës
1 dhomë standarde qe mund te përdoret edhe si dhomë gjumi
1garderobë ndaras jashtëzakonisht e veçantë
2 banjo moderne
1 ballkon
1 terasë 50 m2 me shikim nga Qendra e Prishtinës me pamje te mrekullueshme
1 garazhe për automjet, si dhe
1 shpajz, ndaras.

Çmimi i qerasë është 600 euro.
Për më shume informata kontaktoni në nr: 049 190 005.
Informata rreth publikuesit
Lavdim
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »