SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE MATIN 1 - TE BANESAT E TREGTIES
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lershoj me qera banesen ne lagjen Mati 1 me saktesishte te Kompleksi Tregtia. Banesa gjindet ne katin e pare eshte e mobluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo
shapjz

Banesa leshohet vetem per familje...

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »