SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira në qender,Mitrovicë.
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Shtator '16
Banjo :
1
Madhësia :
23 m²
ID e produktit :
134795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qira në rrugën kryesore "Mbreteresha Teutë ". Lokali ka siperfaqe 23m katror, banjo, oborrin perpara ne shfrytezim, dhe dyer te siguruara. Është i përshtatshem për shum veprimtari.+386 49 850222 (viber, whatsapp)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Mitrovicë
049850222
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »