SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE EMSHIR - AFER FITORES
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabria-Emshir saktesisht afer banesav te Fitores ose Lesnes. Banesa gjindet ne katin e V, dhe eshte e mobiliar me gjitha te reja, banesa eshte ndertim i ri dhe lshohet per here te pare me qira dhe ka kete renditje:

sallon me kuzhin
dhom gjumi,
teras
koridor
banjo

Banesa leshohet vetem per familje

Cmimi nuk diskutohet

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »