SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA NE EMSHIR-AFER KULLAVE TE ARABVE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:26
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
134798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera banesen ne Emshir afer kullave te arabve me saktesisht banesat me tulla te kuqe. Banesa gjindet ne katin e VI(lifti punon) eshte e mobilaur ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
tri dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Banesa leshohet per studenta/e..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »