SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QIRA RRUGA B
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
134802
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen Mati1, Rruga B. Banesa eshte ne ketin e I=re dhe 65m2. Eshte komplet e mobiluar dhe e gateshme per banim.
Renditja:
Sallon me kuzhine
1 dhome gjumi
Banjo
Ballkon
Garazhe

Çmimi; 250 Euro

Kontakti;
Real Estate IMOBANIMI
Tel; 045 951 358
Viber; 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »