SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesen me qera per studente!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Tetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
134813
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera per 4 studente (vajza). Banesa eshte e pershtatshme per 4 persona. 1 dhom fjetje, nje dhom se bashku me kuzhine dhe banjo. Rrym dhe ujë 24 orë.
Numer kontaktues : +38649422542
(mund te na kontaktoni edhe ne viber)
Informata rreth publikuesit
AA
Prishtinë
+38649422542
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »