SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet objekti 450m2 ne KOLIQ me 22 ari.
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Janar
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
134848
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon 22 ari ndersa ne shfrytzim i ka rreth 50 ari.
Esht i gatshem per qdo veprimtari dhe prodhim.
Objekti esht shfrytzu per fabrik peletit dhe briketit ne te kaluaren.
Posedon ujin rrymen dhe rruga esht asfallt deri te objekti.
Dokumentacioni esht ne rregull dhe perkthehet tek blersi meniher.
044601786
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044601786
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »