SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
134855
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet tek Bregu i Diellit tek ndertesat e Inxhinieringut.Banesa perfshin sallon bashk me kuzhin,nje dhome te fjetjes dhe banjo.Banesa e ka pozicionin nga pjesa lindore.Ka rregull dhe qetesi.Eshte e mobiluar komplet.Eshte me dokumentacion te rregullt.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Zana
Prishtinë
045910790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »