SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne DARDANI
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
134886
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira, Prishtine, lagja Dardani ,70m2, banesa eshte gjysem e mobiluar dhe komode
Banesa posedon:
- Dy terasa
- dhome te fjetjes
- kuzhine te ndare
- sallon me trapezari
- koridor dhe
- banjo
- ballkon
Qmimi 270euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »