SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Kalabri- Emshir
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
24 Nëntor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
134890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Kalabria-Emshir saktesisht te dynamic com, afer banesav te Fitores ose Lesnes. Banesa gjindet ne katin e V, dhe eshte e mobiliar me gjitha te reja, banesa eshte ndertim i ri dhe lshohet per here te pare me qira, renditja eshte sallon me kuzhin dhom gjumi, dhe teras, banesa eshte e pershtatshme per familjar
044255748
Informata rreth publikuesit
Flor
Prishtinë
044255748
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »