SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET 5Hektar nga 400Ero Ari -Shesim 5,Hektar tok ne Brestovik Vitomeric
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
ID e produktit :
134929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET 5Hektar nga 400Ero Ari
-Shesim 5,Hektar tok ne Brestovik Vitomeric
-Shesim 5 hektar tok ne nje vend me qmim shum te arsyshem
-Toka nodhet ne nje parcell pronari 1/1
-Perkthimi i menje hershem
-Toka ka infrastruktur te plot Asfallt ,uj ,rrym ,kanalizim
,intrnet kabllovik
-Toka esht komplet e punuar livadh ar vetem 70 ari jan Pyll .
Andaj ju qe deshironi ti keni ne posedim 5 hektar tok ne nej parcell
ne nje vend ku infrastruktura esht e plot ne vendin e qujtur cig zona Indistrujale .
-Toka posedon dhe nje shtepi 100m2
Na Kontaktoni ne nr e Telefonit +37744699964.
+386 49699964 Viber, Tango, Whatsapp . Ne 24/ore Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email adres Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminderit nga HOME VIP-a.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne korrektesin , Sinqeritetin dhe aftesit tona Profesjonale
sepse puna qe kemi bere deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosove Mal te zi ju Mirepresim ne gjdo koh 24/ore ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »